facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

TECHNIK ABSOLWENT 2017

W dniu 23 listopada 2017 r., w budynku Politechniki Wrocławskiej w Legnicy, odbyła się uroczysta gala podczas, której wręczono nagrody laureatom XI edycji konkursu „TECHNIK ABSOLWENT 2017”, którego organizatorem na szczeblu okręgowym jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddział w Legnicy. Komisja konkursowa brała pod uwagę wyniki na świadectwie szkolnym, w tym oceny z przedmiotów zawodowych, wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie i matury oraz osiągnięcia pozaszkolne (konkursy, olimpiady).
 

Do konkursu zostali zgłoszeni najlepsi uczniowie z 14 szkół naszego regionu. Wyróżniono naszych uczniów kształcacych się w zawodzie technik pojazdów samochodowych
• Za udział nagrodę otrzymał Damian Bagiński
• Wyróżnienie Mateusz Dańczak
Przed wręczeniem nagród wszyscy zebrami mogli wysłuchać ciekawego wykładu „Nadeszła era robotów – roboty ramieniowe i mobilne. Gratulujemy uczniom byłej kl. IV Ta