Dnia 27.04.2017r. na 5 lekcji odbył się na terenie auli szkolnej – TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ z okazji  Międzynarodowego  Dnia  Ziemi. W rozgrywkach  uczestniczyło pięć drużyn  z klas pierwszych. Organizatorami konkursu były panie pedagog Beata Kohlman i Sylwia Matuszewska oraz Małgorzata Gierczak (nauczyciel biologii) i Anna Dyrcz (nauczyciel chemii).  

Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce zajęła drużyna z klasy I TC  w składzie – Angelika Rojek, Alicja Skrzypczak i Szymon Poroszewski

II miejsce:  klasa I A – Jakub Markowski, Patryk Lipiński, Wojciech Kupiec

III miejsce: klasa I TA – Kamil Sabat, Patryk Olkowski i Paweł Białek.

Fundatorem nagród była – p. M. Gierczak.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w imprezie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

About Author