“Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”- mawiał mistrz Konfucjusz🎎.
Miło nam poinformować, że nasza szkolna doradczyni zawodowa wygrała w konkursie Revas 60 licencji na prowadzenie własnej działalności gospodarczej online🥇💻. Za sprawą tego wydarzenia wystartował dzisiaj szkolny konkurs Branżowych Symulacji Biznesowych. 9 trzyosobowych zespołów rywalizowało w prowadzeniu warsztatu samochodowego. Emocjonowali się uczniowie klas: 1ta, 1tb, 2ta, 2tb, 2b i 2d. Wielu z nich przekonało się, że własny biznes, to nie tylko wysokie przychody, ale wiele ważnych, brzemiennych w skutkach decyzji i spore ryzyko. Były emocje!🤭
Konfucjusz miał rację – nic tak skutecznie nie uczy, jak doświadczenie.
Dziękujemy REVAS – Business Simulation Games i Panu Wojciechowi Piturze za sporą dawkę wiedzy i świetną=angażującą zabawę❤️💐🍀.
Wkrótce nabór do kolejnej edycji konkursu🦉🚘🏍🏆. Zainteresowanych uczniów zapraszamy do zapisów u pani Joanny Gajdzińskiej, gabinet doradztwa zawodowego, sala 108.

About Author