PLASTIKOWE NAKRĘTKI DLA MARCINKA

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy prawie przez cały rok szkolny przekazywali nam plastikowe nakrętki dla chłopca. Akcję w szkole prowadziliśmy od listopada 2020 do 25 czerwca 2021.  Zgromadziliśmy ogromną ilość nakrętek, dlatego kilkakrotnie przekazywaliśmy je rodzicom. Jesteśmy dumni, że nasza szkoła została umieszczona na liście miejsc biorących udział w tej  szczytnej akcji “Nakrętkowa pomoc dla Walecznego kewiS`a”. Chłopiec walczy z ultra rzadkim zespołem wad genetycznych Zespołu Schinzel- Giedion Syndrom. W Polsce zmaga się z nią aktualnie troje dzieci. Znaczącą pomocą jest systematyczna i bardzo kosztowna rehabilitacja, która daje nadzieję na dalszy rozwój. Warto pomagać! Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Marcinka na Facebooku https://www.facebook.com/WalecznyKewis/

 

About Author