W ramach akcji – „Kwiecień Miesiącem Kultury Zdrowotnej” w naszej szkole podejmowaliśmy wiele działań związanych z promowaniem zdrowego stylu życia. Organizatorami kampanii były panie pedagogom: Beata Kohlman i Sylwia Matuszewska oraz pielęgniarka szkolna – p. Anna Koman.

Dnia 21 kwietnia 2017 roku na czwartej lekcji przedstawiciele uczniów klas pierwszych uczestniczyli w szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu. Pani pielęgniarka przekazała uczniom wiele cennych uwag na temat szeroko pojętego zdrowia. Obsługą sprzętu Testico w trakcie olimpiady zajmował się – p. Ireneusz Pęciak.  

Oto zwycięzcy:

I miejsce: Kamila Wojtyła kl. I TB

II miejsce:  Jakub Markowski kl. I A

III miejsce: Michał Dudziak  kl. I TB.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczniom za udział w imprezie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

About Author