XII edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (18.11.-24.11.2019 r.) zainaugurowaliśmy doniosłym wydarzeniem. Nasze zaproszenie przyjął przedstawiciel światowego koncernu branży motoryzacyjnej – Pan Hiroki Nukui, który powitał nas po japońsku おはようございます (Ohayōgozaimasu = dzień dobry). W swoim wystąpieniu – prowadzonym w języku polskim!- nasz ekspert przedstawił zalety japońskich systemów organizacyjnych na przykładzie firmy NSK Motion&Control oraz przybliżył nowości technologiczne w branży motoryzacyjnej. Otrzymaliśmy dużą dawkę specjalistycznej wiedzy oraz byliśmy uczestnikami niezmiernie ciekawego spotkania kulturowego. Inicjatorem i organizatorem tygodnia przedsiębiorczych atrakcji jest nasz szkolny doradca zawodowy – p. Joanna Gajdzińska, zatem każdy kolejny dzień zapowiada się równie atrakcyjnie. 🙂

 

About Author