Jak co roku w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Walki z AIDS. Uczennice klasy 2 Tc przy wejściu do szkoły rozdawały uczniom i nauczycielom czerwone wstążeczki symbolizujące znak jedności z chorymi. Następnie uczniowie wybranych klas mieli możliwość wysłuchania zarówno audycji przygotowanej przez panią Magdalenę Stodulską i nadanej przez szkolną radiolę, a także niezwykle ciekawego wykładu, który poprowadziła szkolną pielęgniarka – pani Anna Koman. W ramach sprawdzenia wiedzy uczniów na temat AIDS opiekunki całej akcji – pani Sylwia Matuszewska oraz pani Beata Kohlman, przeprowadziły test wiedzy na temat tej choroby.

Oto lista zwycięzców, którzy w teście wykazali się najlepszą wiedzą:

I miejsce: Konrad Bartoszewicz – kl. II TA

II miejsce: Daniel Brzeziński – kl. I A

III miejsce: Szymon Gałowski – kl. I B

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego poszerzania wiedzy na temat HIV i AIDS.:)

About Author