facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

SUKCES SIATKARZY PLAŻOWYCH Z ZSSiB !

W dniu dzisiejszym drużyna siatkarzy plażowych z ZSSiB w Głogowie zagrała w finałowym turnieju  strefy legnickiej w piłce plażowej chłopców. Drużyna w składzie: Tomasz Nowak, Marcin  Kobuziński odniosła zdecydowane zwycięstwo pokonując w stosunku 2:0 drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi, Zespołu Szkół Zawodowych w Jaworze, I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie i Zespół Szkół Elektryczno- Mechanicznych w Legnicy. Już we wtorek 12.06.2018r. drużyna nasza reprezentować będzie strefę legnicką w Mistrzostwach Dolnego Śląska w piłce plażowej, które odbędą się w Strzelinie. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na wyższym szczeblu rozgrywek.