facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

SUKCES NASZYCH SIATKARZY – ZSSiB VICE-MISTRZEM STREFY LEGNICKIEJ !

W dniu 29.01. 2020 w hali widowiskowej w Głogowie odbył się finał strefy legnickiej w piłce siatkowej chłopców szkol średnich. Udział wzięły 4 zespoły z Legnicy, Lubina, Jawora i Głogowa. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce pokonując w półfinale drużynę z Legnicy 2.1 i ulegając w finale 1 LO z Jawora 2.0. Drużyna ZSS i B wystąpiła w następującym składzie: Krzysztof Jabłoński IV Tc, Marcin Kobuziński IV Tc, Oskar Jancz IV Tc, Kacper Wojtyczka IV Ta, Jakub Szyksznian IV Tb, Filip Kraus II Ta, Mateusz Wdowiak I Ta, Filip Jurkiewicz II Tb, Daniel Pałka III Tb, Aleksander Szatkowski I Tb, Maciej Cholewa II Tb, Konrad Urbańczyk I Ta. Nasi siatkarze zostali vice-mistrzami strefy legnickiej a nasza szkoła była organizatorem tych zawodów. Serdeczne gratulacje !