Ogromnie się cieszymy, że od 5 kwietnia 2024 r. możemy oficjalnie korzystać z naszej nowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych! ⚡🔌🚗
Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu będziemy mogli ładować nasze elektryczne samochody, hulajnogi, skutery i urządzenia multimedialne w sposób szybki, wygodny i przyjazny dla środowiska.
Stacja ładowania umiejscowiona jest w odnowionym garażu, w Pawilonie nr II i wyposażona jest w szafy do ładowania akumulatorów oraz zasilana energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania stacji ładowania w ZSSiB. W sposób szczególny dziękujemy Panu Jarosławowi Dudkowiakowi Staroście Powiatu Głogowskiego oraz firmie Phu Partner Eu- Fotowoltaika Panu Marcinowi Kaczmarek.👏
Dziękujemy naszej projektantce Oliwii Ludwisiak z kl. VTb za nieocenione zaangażowanie i talent w opracowaniu wizualizacji stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Jej kreatywność i staranność przyczyniły się do wyróżnienia naszego projektu w konkursie.👏👏

About Author