facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Spotkanie z przedstawicielką PWSZ w Głogowie

24 lutego 2016 r. gościliśmy w szkolnej auli przedstawicielkę PWSZ w Głogowie – p. Annę Włodarczyk. Prelegentka przedstawiła ofertę edukacyjną bezpłatnej uczelni wyższej na kierunkach: nowe media, automatyka i robotyka, ekonomia, pedagogika i metalurgia. Do szczególnych atrakcji uczelni należą praktyki i staże realizowane w krajach Unii Europejskiej oraz studia w zagranicznych uczelniach partnerskich w Niemczech, Francji, Hiszpanii, we Włoszech czy Grecji. Dodatkowym atutem PWSZ są stypendia zapewniane z programu Erasmus+ oraz studia dzienne realizowane w godzinach popołudniowych dla osób pracujących.

 

pwsz1

pwsz2

pwsz4

pwsz6