facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Spotkanie z przedstawicielem PWSZ w Legnicy

25 stycznia 2016 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Uczniowie klas 4ta, 4tb i 4tc zapoznali się z filmem promującym uczelnię wyższą oraz z ofertą edukacyjną przygotowaną na rok akademicki 2016/2017. Zainteresowanie uczniów wzbudziły: technologiczne zaawansowanie uczelni, kierunki z wydziału techniki i ekonomii oraz wysokie standardy bazy dydaktycznej uczelni. Inżynieria testowa to nowo otwarty kierunek, który powołano w PWSZ w Legnicy zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez przedstawicieli rynku pracy.

pwsz_legnica2

pwsz_legnica1