facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Spotkanie z przedstawicielem legnickiej PWSZ

16 lutego 2015 r. gościliśmy w murach naszej szkoły p. Pawła Piechaprzedstawiciela PWSZ w Legnicy. W szkolnej auli uczniowie klas IV technikum mogli przekonać się o licznych atutach  jednej z największych państwowych uczelni. Po obejrzeniu filmu prezentującego zalety kontynuowania edukacji na studiach I i II stopnia pan Piech przeprowadził dyskusję panelową ze zgromadzonymi. Decyzja związana z wyborem kierunku i uczelni jest bowiem istotnym elementem realizowania indywidualnej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej.

 

PWSZ  (2)

 

PWSZ  (1)