16 stycznia 2014 r. gościli w naszej szkole Dyrektor Instytutu Politechnicznego PWSZ dr Krzysztof Czapla i prelegentka Anna Włodarczyk. Celem spotkania uczniów klas czwartych ZSSiB z przedstawicielami PWSZ było zapoznanie się z ofertą edukacyjną działającej na lokalnym rynku państwowej uczelni wyższej. Pan Dyrektor Instytutu – jak na wprawnego pedagoga przystało – na początku swego wystąpienia zastosował hak myślowy i przyciągnął uwagę uczniów informacją, iż sam jest absolwentem głogowskiej szkoły samochodowej. Ścieżki kariery, po tym kierunku, rokują zatem jak najlepiej.

Było to już kolejne spotkanie uczniów klas programowo najstarszych z prelegentami wyższych uczelni; gościliśmy także przedstawicieli z PWSZ z Legnicy oraz z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

 

Promocja PWSZ (1)

Promocja PWSZ (2)

Promocja PWSZ (3)

About Author