facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Spotkanie z milionerem

21 września uczniowie klasy II TA i I TB uczestniczyli w spotkaniu z Kamilem Cebulskim nazywanym „najmłodszym polskim milionerem”. Prelekcja miała miejsce w PWSZ w Głogowie z inicjatywy głogowskiego stowarzyszenia Ponad Podziałami. Tematyka, a szczególnie sposób przekazu: niepretensjonalny i pozbawiony nadęcia, przypadły do gustu naszym uczniom. Kamil Cebulski niezwykle ciekawie przedstawił swoją ścieżkę kariery. Bazował na wiedzy z ekonomii, przedsiębiorczości, filozofii i etyki – prawdziwie współczesny „człowiek renesansu”. 😉 Tchnął w nas całe morze motywacji do pracy i, co najważniejsze, podzielił się „receptą na sukces”. 🙂
Opiekę nad grupą młodzieży sprawowała p. Joanna Gajdzińska – nauczyciel wiedzy o kulturze i doradca zawodowy/coach w ZSSiB.

 

milioner3

milioner2

milioner1