Po pięciu dekadach znów się zobaczyli w szkole… W dniu dzisiejszym doszło w naszej szkole do bardzo nietypowego wydarzenia. W murach Szkoły  przy ul. Piastowskiej 2a spotkali się jej absolwenci. Uwaga! Ponad 50 lat po opuszczeniu murów „Samochodówki”. Zaczynali edukację w 1972 r. W sumie tego dnia spotkało się około 50 osób: absolwentów, kadry nauczycielskiej, pracowników, obecnych władz szkoły. Powrót do szkoły to powrót o najpiękniejszych lat życia. To okazja do ponownego spotkania, to czas niezwykłych wzruszeń. Dzisiejszy dzień przypomina, że w szkole najważniejszy jest uczeń, ale dumą – absolwent. Dziękuję Państwu, że to z Waszej inicjatywy udało się zorganizować to spotkanie. Kochani! Cudownie Was było zobaczyć. Zdrowia, szczęścia, radości i samych radosnych dni. Do zobaczenia w 2027 r. podczas obchodów 60 – lecia szkoły.

Sylwia Chodor

Dyrektor ZSSiB

About Author