Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Hejmejkuratora  zawodowego III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej  Wykonującej Orzeczenia w Sprawach Karnych z Sądu Rejonowego w Głogowie za przeprowadzenie w dniu 29.04.2021r. bardzo ciekawych pogadanek dla uczniów klas pierwszych (I A, I B, I C, I TA, I TB). Tematyka spotkania dotyczyła zasad odpowiedzialności karnej, a szczególnie „Zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni – przeciwdziałanie zagrożeniom, promowanie świadomego i bezpiecznego korzystania z Internetu”. Spotkania z każdą klasą odbyły się na platformie Microsoft Teams. Jesteśmy wdzięczni, że co roku nasi uczniowie mo korzystać z fachowej wiedzy idoświadcz Pani kurator.  Spotkania odbyły się w ramach Ogólnopolskiego Konkursu dlaszkół pod nazwą „Kreatywna szkoła – twórczy uczeń VIII edycja” Spotkanie zorganizowały panie pedagog B. Kohlman i S. Matuszewska 

 

 

 

About Author