„Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie…”

W myśl tych słów odbyło się dnia 18 września 2014 r. w Zespole Szkół Samochodowych
i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz uroczyste przekazanie nowego auta – Toyoty Yaris – przeznaczonego do nauki jazdy.

Tak ważną dla społeczności naszej szkoły uroczystość uświetnili swoją obecnością: Starosta Głogowski – Rafael Rokaszewicz, Wicestarosta Głogowski – Grzegorz Aryż oraz Członek Zarządu Powiatu Głogowskiego: Jarosław Dudkowiak. Starosta Głogowski oficjalnie przekazał klucze do nowego samochodu na ręce pani Dyrektor – Janiny Nóżki, życząc jednocześnie zawsze bezpiecznej jazdy.

Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych, Janina Nóżka, podkreśliła, iż jesteśmy wszyscy usatysfakcjonowani dostrzeżeniem potrzeb unowocześniania bazy dydaktycznej naszej szkoły przez Zarząd Powiatu – wspaniałomyślnego darczyńcę samochodu i wierzymy, że wyniki następnych kursów prawa jazdy będą wyłącznie pozytywne.

Wyjątkowy dzień wymagał niezwykłej oprawy. Uroczystość ta stała się inspiracją dla ujawnienia także artystycznych talentów naszych uczniów. Wykazali się oni kreatywnością i zaprezentowali układ choreograficzny tańca z flagami do utworu Carla Orfa „Carmina Burana”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze ślubowania w zakładce GALERIA. 🙂

About Author