W dniu dzisiejszym  w hali im. Ryszarda  Matuszaka  przy ul. Wita Stwosza  odbył się finał strefy legnickiej SZS w piłce siatkowej chłopców szkół ponadpodstawowych. W meczu półfinałowym reprezentacja naszej szkoły pokonała Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  w Legnicy  w setach 2:0. W finale nasza drużyna spotkał się z I LO z Jawora, po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie sportowym meczu przegraliśmy w stosunku 2:1.            

                                                              

Zespół naszej szkoły  wystąpił w składzie:  Marcin Kobuziński III Tc, Kacper Wojtyczka III Ta, Oskar Jancz III Tc,  Krzysztof Jabłoński III Tc, Wojciech Zybaczyński IV Ta, Mikołaj Niedbalec II Ta, Jakub Szyksznian III Tb, Filip Kraus I Ta, Michał Porada I Ta, Filip Jurkiewicz I Tb, Szymon Tomczyk I Tb.

About Author