facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

SIATKARZE ZSSiB PONOWNIE MISTRZEM !

ZSSiB po raz trzeci z rzędu została mistrzem powiatu głogowskiego w piłce siatkowej chłopców. W meczu półfinałowym pokonaliśmy Zespół Szkół Politechnicznych w stosunku 2-0, a w finale mistrzostw nasz zespół pokonał Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego również w stosunku 2-0. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Radosław Kosmala 4ta, Michał Loch 4ta, Tomasz Nowak 3ta, Dominik Markiewicz 3tb, Filip Prządka 3tb, Marcin Kobuziński 1tb, Kacper Wojtyczka 1ta, Klaudiusz Łagodzki 3ta, Krzysztof Gołąbek 3tc, Enriko Dziubański 3ta. Trenerem zwycięskiego zespołu jest Mirosław Chodor. Życzymy dalszych sukcesów w reprezentowaniu powiatu głogowskiego w mistrzostwach województwa.

siatka