facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

SIATKARZE ZSSiB NAJLEPSI W POWIECIE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ !

Dnia 26.05.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej plażowej na sportowych obiektach Chrobrego Głogów. W finale turnieju drużyna ZSSiB I pokonała drugą drużynę ZSSiB II. W zwycięskiej drużynie grali: Radosław Kosmala, Michał Loch, Tomasz Nowak. W drużynie pokonanej: Marcin Kobuziński, Oskar Jancz, Kacper Wojtyczka. Zwycięska drużyna będzie reprezentować Powiat Głogowski w finale strefy legnickiej, który odbędzie się dnia 07.06.2017 w Złotoryi. Prowadzący zespoły jest trener Mirosław Chodor. Gratulujemy i życzymy powodzenia !