W dniu 15 grudnia 2016r w hali Widowiskowo- Sportowej im. W. Matuszaka  przy ul. Wita Stwosza  odbył się finał strefy legnickiej SZS w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W meczu półfinałowym reprezentacja naszej szkoły pokonała Zespół Szkół w Złotoryi w setach 2:0. W finale nasza drużyna spotkał się z I LO z Legnicy, po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie sportowym meczu wygraliśmy w setach 2:1 (25:20, 23: 25, 15:11). ZSSiB będzie reprezentować strefę legnicką w mistrzostwach województwa dolnośląskiego SZS. Zespół naszej szkoły  wystąpił w składzie: Radosław Kosmala  IV Ta, Tomasz Nowak III Ta, Dominik Markiewicz III Tb, Marcin Kobuziński I Tc, Enriko Dziubański III Ta, Kacper Wojtyczka I Ta, Filip Prządka III Tb, Michał Loch IV Ta, Oskar Jancz I Tc,  Krzysztof Jabłoński I Tc, Krzysztof Gołąbek III Tb, Klaudiusz Łagodzki III Ta. Prowadzącym zespół jest Pan Mirosław Chodor. Gratulujemy !

20161215_145922

About Author