W dniu 20.11.2014 roku w hali widowiskowo – sportowej im. Ryszarda Matuszaka rozegrany został finał SZS mistrzostw  Powiatu Głogowskiego w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W meczu o III miejsce zespół ILO pokonał drużynę ZSE w stosunku 2 – 0. W meczu o pierwsze miejsce pomiędzy zespołami  ZSSiB i ZS im. J. Wyżykowskiego zwyciężyła po bardzo zaciętym i dramatycznym meczu drużyna Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych 2 – 1. Zwycięski zespół wystąpił w następującym składzie: Radosław Kosmala, Tomasz Nowak, Michał Chichłowski, Damian Brzeziński, Dominik Markiewicz, Krystian Ilmak, Michał Loch, Filip Prządka, Hubert Denga i Krzysztof Gołąbek. Trenerem zespołu jest Mirosław Chodor. Zdjęcie zwycięskiej drużyny prezentujemy w rozwinięciu.

Reprezentacja Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych pod wodzą Mirosława Chodora

siatkowka

About Author