facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

FORUM ZAWODOZNAWCZE BRANŻY SAMOCHODOWEJ

Dnia 15 maja (środa) 2013 r. w naszej szkole odbyło się forum zawodoznawcze branży samochodowej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wzięły w nim udział takie firmy jak: SITECH Sp. z o.o, SANDEN Manufacturing Poland Sp. z o.o. oraz  „Głotech” Sp. z o.o. Oprócz naszych uczniów w forum uczestniczyli uczniowie szkół samochodowych z Legnicy, Wrocławia oraz Świdnicy. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracy prezentujących się pracodawców, poznali charakter pracy w każdej z zaproszonych firm oraz otrzymali informacje o tym, w jaki sposób po skończeniu nauki w szkole poszukiwać pracy w wybranym przez siebie kierunku.

Forum zorganizowane zostało w ramach projektu unijnego Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II.