facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie 1 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań, wytężonej pracy i nauki. To również będzie również będzie rok nowych przyjaźni oraz ciekawych zdarzeń. W ten ciepły dzień  przywitała nas dyrektor szkoły – pani Janina Nóżka, witając nas serdecznie w murach szkoły. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – Adrianna Bochniarz z klasy III Tb oraz Karina Suchorukow z klasy II Tb przeprowadziły nam krótką lekcję historii, przypominając o wydarzeniach II wojny światowej. Teraz nie pozostaje nic innego, jak ostro wziąć się do nauki. 😉

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Galeria.