facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Reprezentanci ZSSiB na spotkaniu z Prezydentem Niemiec

Dnia 18 kwietnia 2018 reprezentanci ZSSiB Janina Nóżka, Liliana Sobocińska i MArian Kanigowski, jako stali partnerzy, uczestniczyli w uroczystym wręczeniu Europasów w Zentrum fuer Gewerbefoerderung Goetz, gdzie gościem honorowym był prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier wraz z małżonką. Spotkanie dotyczyło dualnego kształcenia zawodowego zdobywanego przez młodych w Europie.
W chwili obecnej przebywa tam 16 osobowa grupa w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. W przyszłości planujemy rozszerzyć współpracę na pozostałe zawody naszej szkoły.