Uczniowie klasy III Ta: Jacek Rękoś i Patryk Trzeciak z własnej inicjatywy zaproponowali renowację pracy dyplomowej z 2001/2002 – Syrenki 105 DE -LUX. Obaj w czasie wolnym zajmują się naprawą i remontem różnych pojazdów: samochodów, motocykli, a nawet maszyn rolniczych. Zdecydowali, że talenty manualne i pasje motoryzacyjne mogą przecież realizować również w szkolnym warsztacie napraw samochodowych.  W odnowie pojazdu wsparli ich: Damian Turański i Karol Samul – uczniowie tej samej klasy o kierunku: technik pojazdów samochodowych. Odrestaurowany pojazd wyeksponowany zostanie podczas zbliżających się Dni Otwartych Szkoły. Wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych kierunkami kształcenia w ZSSiB zapraszamy 25 marca 2015 r.- oprócz Syrenki 105 DE-LUX oferujemy w tym dniu wiele atrakcji: prezentacje budowlane, fotowoltaiczne i motoryzacyjne.

syrenka1

About Author