facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

REJONOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Dnia 17.03.2017r. uczeń naszej szkoły – SZYMON POROSZEWSKI z klasy I TC otrzymał  WYRÓŻNIENIE za historię w Rejonowym Konkursie Fotograficznym zatytułowanym – „Koniec” (cykl trzech zdjęć). Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. W rywalizacji brali udział uczniowie głogowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także gimnazjaliści z powiatów ościennych. Nad przebiegiem konkursu w naszej szkole czuwały panie pedagog – Beata KohlmanSylwia Matuszewska. Serdecznie gratulujemy Szymonowi, który w plebiscycie na najładniejszą pracę fotograficzną w naszej szkole – zajął I miejsce.  Galerię zdjęć z wydarzenia prezentujemy w rozwinięciu.