facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Pracy zespołowej można się nauczyć- warsztaty WSB

Wyższa Szkoła Bankowa z Wrocławia odwiedziła naszą szkołę ponownie. Tym razem w warsztatach pracy zespołowej uczestniczyli uczniowie klasy IVta.  Podczas budowania papierowej wieży okazało się, że do sukcesu pracy zespołowej wiedzie droga, która nazywa się: współpraca, zaufanie i uczciwość. Banalne? Jednak, jak podkreśliła prowadząca warsztaty,  nie dla wszystkich oczywiste. To fundament nie tylko współistnienia społeczności szkolnej, niedługo czwartoklasiści wejdą na rynek pracy. Będą wizytówką naszej szkoły; dlatego w doradztwie zawodowym stawiamy na elementarne zasady i wartości. Dzięki nim będą nie tylko lepszymi pracownikami, ale przede wszystkim lepszymi ludźmi.