facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Praca w grupie! Ale w jakiej ? – WSB z Wrocławia

Koniec nauki w technikum i co dalej ? Nad wyborem dalszej drogi kariery edukacyjno-zawodowej zastanawiali się uczniowie klasy IVTB podczas warsztatów zorganizowanych przez przedstawicieli WSB we Wrocławiu przy współpracy z  doradcą zawodowym- p. Joanna Gajdzińską. Uczniowie w formie zabawy, burzy mózgów i skojarzeń uświadomili sobie, jak ważna jest umiejętność pracy w grupie. Współpraca i elastyczność,  obok wiedzy i kwalifikacji, to gwaranty powodzenia w środowisku dalszej edukacji czy pracy. Dominik Łazarecki został wyróżniony przez prowadzących za zaangażowanie, aktywność i celność wniosków – gratulujemy!