Drodzy Uczniowie, za chwilę Absolwenci!
Niestety stan epidemii koronawirusa uniemożliwia organizację uroczystej akademii w szkole i rozdania świadectw.
Za Wami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów, konkursów. Gratuluję Wam Wszystkim! Wiele z nami przeszliście.
Ten etap edukacji to jak most, po którym przeszliście do kolejnego rozdziału życia. Cytując patrona naszej szkoły Leonarda da Vinci : „Ci, którzy zakochują się w praktyce bez nauki, są jak marynarz, który wchodzi na statek bez kotwicy lub kompasu, i który nigdy nie może być pewien, dokąd się kieruje”. Mam nadzieję, że wyposażeni w odpowiednie narzędzia będziecie mogli osiągać cele, do których dążycie. A jeśli zdarzą się sytuacje nieoczekiwane, zawsze znajdziecie odpowiednie rozwiązanie.
Dziękujemy za wspólną pracę, zapisaliście się w historii Naszej Szkoły jako rocznik pod wieloma względami wyjątkowy.
Dziękuję również Waszym nauczycielom, wychowawcom za wszystko, co Wam zaoferowali w przeciągu tych kilku lat spędzonych w szkole. Ukłon kieruję w stronę Rodziców, którzy Was wspierali, finansowali i motywowali do pracy nad sobą.
Od dziś każdy z osobna, nie oglądając się na innych staje przed koniecznością wytyczenia sobie celów dorosłości. Życzę Wam, aby to przejście w dorosłe życie było dla Was pozytywnym doświadczeniem, żebyście zrealizowali wszystkie Wasze plany i by spełniły się Wasze marzenia.
Życzę Wam powodzenia w czasie egzaminów maturalnych, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów.
Sylwia Chodor

 

About Author