Drodzy Maturzyści! Kończycie dzisiaj edukację w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie i wkraczacie w dorosłe życie. Dziękujemy, że byliście z nami, angażowaliście się w przedsięwzięcia podejmowane na rzecz rozwoju Naszej Szkoły,  za Waszą wytrwałość w obecnym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie. Każdy z Was zostawia w murach tej Szkoły cząstkę Siebie. Zachowajcie w swoich wspomnieniach jedynie miłe chwile, same sukcesy, które były Waszym udziałem i wykorzystujcie wszystko czego się nauczyliście. Wychowawcom, nauczycielom i Rodzicom skłam wyrazy uznania i podziękowania. W imieniu Grona Pedagogicznego, Pracowników Szkoły i swoim życzę Wam pomyślnie zdanych egzaminów maturalnych, trafnych wyborów, które pozwolą na spełnienie Waszych marzeń. Spotykajcie na swojej drodze mądrych i życzliwych ludzi, a nas wszystkich zachowajcie w swojej pamięci.

Sylwia Chodor

Dyrektor ZSSiB

 

About Author