Dziś podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy naszych tegorocznych Absolwentów. W miłej i podniosłej atmosferze padło wiele wzruszających słów. Pani dyrektor Sylwia Chodor z dumą wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, zaangażowanie w życie szkoły i działalność na rzecz potrzebującym. Wszystkie te wyróżnienia potwierdzają jak wspaniali Absolwenci opuszczają mury naszej szkoły.

Przy okazji podkreślam ważny dla historii szkoły moment – wypuszczamy w świat pierwszy rocznik absolwentów technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, słynne wiatraki mając nadzieję, że ten typ szkoły na stałe zadomowi się w naszej ofercie edukacyjnej. Dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom naszych tegorocznych maturzystów, Ich obecność uświetniła dzisiejszą uroczystość. Karol Wojtczak i jego wykonanie piosenki „Wehikuł czasu” zespołu Dżem to wspaniałe podsumowanie tego szczególnego wydarzenia. Teraz zostaje tyko życzyć udanej i owocnej matury. Za przykładem naszego patrona Leonarda da Vinci otwórzcie umysły na wiedzę

About Author