Nadszedł w końcu długo wyczekiwany przez uczniów (i nauczycieli) dzień, w którym zamieniamy szkolny “mundurek” na japonki i spodenki, zamiast torby z książkami na plecy zarzucamy plecak turystyczny, a 8.00 rano to jeszcze środek nocy. 😉 Słowem czas rozpocząć WAKACJE. 😀 W tym roku  podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/2016 pani Dyrektor wręczyła rekordową ilość nagród za świadectwa z czerwonym paskiem, co tylko dodało blasku temu słonecznemu dniu. W zmienionej scenerii, wśród szumu drzew pożegnaliśmy również absolwentów ZSZ. Łezka w oku oczywiście się zakręciła, ale – jak powiedział  przedstawiciel klas ZSZ – życie to pasmo początków i końców, a zatem wierzymy, że choć jest to koniec naszej wspólnej drogi, jest to równocześnie początek nowej, wspaniałej przygody. 🙂

Wszystkim życzymy słonecznych, radosnych i pełnych zasłużonego odpoczynku wakacji. 🙂

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W ZAKŁADCE GALERIA

About Author