23 czerwca 2017 r. w naszej szkole  odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. O godz. 9.00 na auli szkolnej zebrali się:  absolwenci klas III z wychowawcami oraz grono pedagogiczne. Po przywitaniu zebranych, przemówienie wygłosiła pani dyrektor mgr inż. Janina Nóżka. W imieniu absolwentów głos zabrał uczeń klasy III b – Jakub Białobrzeski.

Następnie wręczono nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i w sporcie. W roku szkolnym 2016/2017 naukę w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie ukończyli uczniowie klas:  III a – wych. mgr inż. Maciej Suski oraz   III b – wych. mgr Piotr Wieland.

Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, a absolwentom Zasadniczej Szkoły Zawodowej  wymarzonej pracy.

 

About Author