Dnia 1.06.2015 r. uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę podczas Powiatowego Dnia Młodzieży w II LO w Głogowie pod opieką p. Magdaleny Stodulskiej. Do występów młodzież przygotowywana była  pod czujnym okiem pań pedagog – Beaty Kohlman i Sylwii Matuszewskiej. Nasi najzdolniejsi uczniowie zaprezentowali swoje talenty muzyczne w składzie:

1)  KAROL WOJTCZAK z kl. I TA – zaśpiewał piosenkę Dawida Podsiadło pt: „4:30”.

2)  SEBASTIAN MAZUR z kl. III TA – rapował autorski utwór  – „Jeżeli znasz mnie”.

3)   TOMASZ KORCZAK – z kl. II C – zagrał  na saksofonie.

4)  DARIUSZ PRZEJCZOWSKI z kl. III TB  – na keyboardzie zagrał główny motyw muzyczny z filmu „Piraci z Karaibów”.  

5)  DANIEL HUSAR z kl. II TC pokazał się wraz ze swoją grupą akrobatyczną, w skład której wchodzili:  Szymon Bienias – III LO Głogów, Jakub Binkowski – I LO Głogów, Szymon WlazłoII LO Głogów.  

 
W związku z tym, iż impreza ta związana była z oddaniem do użytku nowego boiska sportowego II LO, nasi reprezentanci mogli osobiście sprawdzić jego nawierzchnię, uczestnicząc we wszystkich konkurencjach sportowych: w piłce nożnej, skoku w dal oraz biegu na 60 m.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy im dalszych sukcesów.

 

 

pdm

 

pdm2

About Author