facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Pomoc dla poszkodowanych w pożarze

Dnia 25 listopada 2015 r. o godz. 15.25 Stanowisko Kierowania KP PSP w Polkowicach odebrało zgłoszenie o pożarze budynku wielorodzinnego w Buczynie. Na poddaszu budynku wybuchł pożar, który szybko się rozprzestrzenił. Straty są bardzo duże. W kilkanaście minut w ogniu stanął cały budynek, a w wyniku pożaru dom straciło 10 rodzin. Pomóżmy tym rodzinom odbudować dobytek całego życia. W dniach 8.01. – 29.01.2016 r. na terenie naszej szkoły będziemy zbierać środki czystości oraz żywność długoterminową, które można przynosić do biblioteki szkolnej. Prosimy wszystkich o aktywne włączenie się do akcji, za co z góry dziękujemy.