facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Pomaganie „mamy we krwi”

2 października 2015 roku pełnoletni uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie po raz piąty wzięli udział w akcji organizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Hucie Miedzi „Głogów” – „Zdaj krew razem z HDK”. Tym razem naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów z klasy III Ta (Michał Loch, Piotr Spodarek, Radosław Kosmala, Jarosław Turański, Michał Tałaj, Damian Bagiński, Damian Śliwiński) oraz 2 uczennice z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (Żaneta Nalepińska i Malwina Budzińska). Razem oddaliśmy w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu ponad 4 litry krwi! Ten cenny dar został przekazany na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Opiekunem grupy była pani Aneta Sołtys, która wszystkim dawcom krwi z naszej szkoły serdecznie dziękuje i zaprasza do wzięcia udziału w podobnej akcji już w grudniu.