facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Pokaz pierwszej pomocy

W sobotę 28.04.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami – A. Sołtys i B. Kohlman oraz z HDK „Maltański Legion” uczestniczyli w akcji „MOTOKREW GŁOGÓW 2018”. Przy współpracy z HDK „Maltański Legion” zaprezentowaliśmy pokaz pierwszej pomocy. Uczniowie w scenkach teatralnych przedstawili zachowania ludzi (przypadkowych świadków), które nie powinny mieć miejsca, czyli ich obojętność na ludzką tragedię i te, które pokazują właściwą postawę – godną naśladowania. 


Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów : Jakub Szyksznian II TB, Kacper Kuczak II TA, Arkadiusz Bogacz I A, Erwin Stępień I A, Dawid Gaś I A, Jakub Stanaszek I TA, Kewin Maj I TA, Wiktor Czuba I TA, Mikołaj Niedbalec I TA, Dawid Piątek III TA, Wojciech Zybaczyński III TA, Rafał Pludra III TA, Michał Kucner III TA, Łukasz Szulc III TA i Szymon Ślufarski III TA. Wystąpiła z nami również uczennica I LO w Głogowie – Natalia Sołtys. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy. Jesteśmy z Was dumni.