W sobotę 28.04.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami – A. Sołtys i B. Kohlman oraz z HDK “Maltański Legion” uczestniczyli w akcji „MOTOKREW GŁOGÓW 2018”. Przy współpracy z HDK “Maltański Legion” zaprezentowaliśmy pokaz pierwszej pomocy. Uczniowie w scenkach teatralnych przedstawili zachowania ludzi (przypadkowych świadków), które nie powinny mieć miejsca, czyli ich obojętność na ludzką tragedię i te, które pokazują właściwą postawę – godną naśladowania. 


Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów : Jakub Szyksznian II TB, Kacper Kuczak II TA, Arkadiusz Bogacz I A, Erwin Stępień I A, Dawid Gaś I A, Jakub Stanaszek I TA, Kewin Maj I TA, Wiktor Czuba I TA, Mikołaj Niedbalec I TA, Dawid Piątek III TA, Wojciech Zybaczyński III TA, Rafał Pludra III TA, Michał Kucner III TA, Łukasz Szulc III TA i Szymon Ślufarski III TA. Wystąpiła z nami również uczennica I LO w Głogowie – Natalia Sołtys. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy. Jesteśmy z Was dumni.

 

About Author