facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Podsumowanie konkursu – Zawodowe drogowskazy

19.02.2019r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci odbędzie się uroczyste podsumowanie 3. edycji konkursu zawodoznawczego Zawodowe drogowskazy. Nad konkursem Honorowy Patronat roztoczyli Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak i Prezydent  Miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz. Gościem Specjalnym uroczystości będzie Krzysztof Rutkowski – najbardziej rozpoznawalny detektyw w Polsce. Obecność detektywa ma ścisły związek z wyborami zawodowymi laureatów konkursów – uczniów szkół podstawowych powiatu głogowskiego.