5. edycja „Zawodowych Drogowskazów” już za nami. Gościem Specjalnym podsumowania naszego cyklicznego konkursu był reżyser, aktor filmowy, scenarzysta i absolwent naszej szkoły z 1976 roku – Andrzej Chichłowski. Nie mogło być zatem inaczej niż spotkanie w teatrze. To tutaj – w Teatrze Miejskim w Głogowie – Starosta Głogowski pan Jarosław Dudkowiak, Wiceprezydent Miasta Głogowa pan Wojciech Borecki, Prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pan Przemysław Bożek oraz Menager AAS Group pan Paweł Dederek oraz Dyrektor ZSSiB pani Sylwia Chodor gratulowali uczestnikom oraz laureatom konkursu zaangażowania i pomysłów na swoją ścieżkę edukacyjno – zawodową. Lokaty w konkursie zdobyli: I miejsce – Konrad Śnioszek – Aslan w Głogowie (technik gospodarki odpadami), II miejsce ex aequo Oliver Frankowski SP nr 13 w Głogowie (programista) Marek Sawicki SP w Jerzmanowej (programista), III miejsce – Mateusz Serafin SP nr 13 w Głogowie (policjant) WYRÓŻNIENIE – Maja Zacharzewska Aslan w Głogowie (lekarz).

About Author