facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

PIŁKARZE NOŻNI ZSSiB MISTRZAMI POWIATU GŁOGOWSKIEGO !

Reprezentacja Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie wygrała 15-turniej piki nożnej szkół ponadgimnazjalnych powiatu głogowskiego.  Nasi piłkarze okazali się najlepsi wygrywając wszystkie swoje spotkania. W finale nasza reprezentacja wysoko pokonała ZS Politechnicznych 4:1 ! Królem strzelców imprezy okazał się również uczeń naszej szkoły Szymon Gil. Zespół naszej szkoły  wystąpił w składzie: Szymon Michałowicz, Szymon Gil, Zbigniew Rak, Filip Broszczak, Wojtek Ignaczak, Michał Kucner, Kacper Wojciechowski, Patryk Duda,  Damian Olszanowski, Mateusz Momot. Patryk Urbańczyk.

samochodowka-2016-turniej-1-miejsce