Uczniowie IIIb, IVTd, IIITb, ITa, IIIa, ITb, Ic oraz IVTb mieli okazję wysłuchać wykładu online “Jak żyć i jak się uczyć, żeby się nauczyć” dr Marii Stasiuk-Wacławczyk (biochemik, Wydział Biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski).
Następnie gościliśmy dr inż. Pawła Modzela z PWSZ w Głogowie z wykładem “Ochrona własności intelektualnej- prawa i zagrożenia”. Wykładu wysłuchali uczniowie Ic, IVTc i IV Td.
Doradca zawodowy ZSSiB w Głogowie mgr Joanna Gajdzińska przygotowała warsztaty “OMG! Czy podejmowanie decyzji zawsze musi być takie trudne?!- profesjonalne doradztwo zawodowe” dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Brzegu Głogowskim.
Dzień zakończyliśmy wykładem „Od prototypu do przemysłu” dr inż. Aleksandry Bielawskiej-Pohl z Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda PAN dla uczniów klas IIa, IIb oraz IVTc.
Szkolnym Koordynatorem DFN jest dr Beata Kohlman.

About Author