facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

PIERWSZE MIEJSCE W ZDAWALNOŚCI NA PRAWO JAZDY !

Już po raz kolejny Nasza Szkoła w rankingu szkół nauki jazdy, zamieszczonym w „Głosie Głogowa” zajęła PIERWSZE MIEJSCE w zdawalności egzaminu praktycznego w Głogowskim Ośrodku Egzaminacyjnym( zdawalność 71,74%-  w oparciu o dane WORD w Jeleniej Górze).  Ogromnie cieszy nas tak wysoka zdawalność, biorąc pod uwagę, że wielu naszych absolwentów  jest obecnie instruktorami nauki jazdy oraz bardzo dobrymi kierowcami zawodowymi, wykonującymi ten zawód w różnych zakątkach świata. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wysokiej zdawalności !