facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Pierwsze miejsce w zdawalności na prawo jazdy!

To już stało się tradycją, że w rankingu szkół nauki jazdy, zamieszczonym w „Głosie Głogowa”, nasza szkoła kolejny raz zajęła PIERWSZE MIEJSCE w zdawalności egzaminu praktycznego w Głogowskim Ośrodku Egzaminacyjnym i jednocześnie trzecie miejsce w zdawalności egzaminu teoretycznego! Ogromnie cieszy nas najwyższe miejsce na podium, a jednocześnie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku. Zachęcamy ponadto młodsze roczniki do zapisów na kurs prawa jazdy w naszej szkole – z nami sukces gwarantowany! 🙂