Ostatni dzień Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w naszej szkole upłynął pod znakiem Multimedialnego Kwestionariusza Predyspozycji Zawodowych. Uczniowie klasy 6 b, pod opieką wychowawczyni pani Doroty Wołoszyn, zbadali swoje zdolności umysłowe, kompetencje społeczne, temperament i warunki fizyczne. Dziękujemy firmie PROGRA za bezpłatne udostępnienie testów. Ich wyniki wywołały lawinę emocji i komentarzy 12-latków. Uczniowie mogli również wysłuchać miniwykładu na temat odnawialnych źródeł energii oraz obejrzeć pokaz działania samochodu na wodę prezentowanego przez pana Leszka Malicę. Energia, zaangażowanie i ciekawość to niewątpliwie atuty uczniów Aslana- wierzymy, że wiedza na temat swoich mocnych stron, talentów i uzdolnień będzie procentowała w podejmowaniu trafnych decyzji edukacyjno – zawodowych. Koordynatorka OTK w naszej szkole – pani Joanna Gajdzińska – dziękuje SDSIZ RP za niezwykle cenną i potrzebną inicjatywę propagowania doradztwa zawodowego.

 

About Author