Wkrótce zakończenie I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. W przeciągu miesiąca do gabinetu szkolnego doradcy zawodowego zgłosiło się 17. uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie. W przedsięwzięciu zainicjowanym przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej wzięli udział: K. Bartoszewicz (4ta), P. Zachoszcz (4ta), F. Reszczyński (4ta), A. Pietrakowski (4ta), K. Balcerowski (4tb),M. Demeszuk (4tc),P. Misztal (4tc) M. Poroszewska (3tc), R. Danielkiewicz (3tc), K. Sławiński (3tc), A. Kuźmiak (3tc), A. Fedorowicz (3tc), D. Husar (3tc), M. Kordek (2ta), Sz. Ostapczuk (2ta), G. Jaciuk (2tb), Karina Jelińska (1tb).
Ogłoszenie wyników I etapu nastąpi 29 stycznia. Spośród pierwszych – z 3140 uczestników, którzy zalogowali się w konkursie- do II etapu zakwalifikuje się 314 uczniów z najwyższymi wynikami i najkrótszym czasem wykonania zadań. Trzymamy kciuki!

About Author