facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

Dnia 22 listopada odbył się w naszej szkole drugi etap międzyszkolnego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności.Dwie dekady histoirii”. Zwycięzcy, wyłonieni spośród 15 uczniów z klasy 2Tb oraz 3Ta, którzy z powodzeniem ukończyli etap pierwszy konkursu, wezmą udział w kolejnym – tym razem wojewódzkim – etapie, który odbędzie się w marcu 2017 roku we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentować będą uczniowie klasy 3Ta: Karol Wojtczak oraz Łukasz Kichman. Za przygotowanie uczniów do konkursu odpowiedzialni są p. Jan Rzepa oraz p. Joanna Pruska.

 

 

dscf0935

 

dscf0943

 

dscf0940