facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Ogromny sukces piłkarzy nożnych ZSS i B !!!!

Ogromnym sukcesem reprezentacji piłki nożnej Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie okazały się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w piłce nożnej halowej chłopców szkół ponadgimnazjalncyh, w których reprezentacja naszej szkoły zdobyła 1 miejsce ! Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach na poziomie finału podstrefy lubińskiej !

turniej 2015 pilka nozna

Reprezentacja ZSS i B:

Paweł Rząsa – nauczyciel prowadzący

Damian Olszanowski

Szymon Gil

Dawid Wolanin

Zbyszek Rak

Krystian Balcerowski

Adrian Hawryłczak

Karol Turański

Konrad Pawłowski

Szymon Michałowicz