facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Dnia 1 marca odbył się we  Wrocławiu  okręgowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej.
ZSSiB reprezentowali uczniowie klasy IIITb  :   Krzysztof Pajdzik oraz Zbigniew Rak ,  którzy w etapie szkolnym wykazali się największa wiedzą. Gospodarzem etapu  wojewódzkiego było Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej we Wrocławiu.
Nasi uczniowie rozwiązywali test oraz zadania zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce. Był to  pierwszy start w  konkursach pozaszkolnych  w dziedzinie OZE. Opiekę sprawował  nauczyciel  Leszek Malica.

FOTO konkurs oze